HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında Konfor ve Endüstriyel Klima, Havalandırma ve İzolasyon konusunda kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kurulmuş, geçmişten gelen bilgi ve tecrübe birikimine, uzman kadro ve personelini adapte ederek üretimdeki mühendislik eğitimi standart ve kaliteli imalat temel prensibiyle makine ve ekipman yatırımlarını yaparal hizmet vermeye başlamıştır.

Temel ilkemiz; yüksek kalite ve uygun ve en ekonomik yöntemlerle çözümler oluşturarak, teknolojinin tüm gelişmelerini, tekniğin tüm detaylarını ve etkin analitik çözüm yollarını bu amaçlara yönlendirmektir. Kullandığımız teknoloji, kaliteli insan gücü ve en değerli sermayemiz kabul ettiğimiz bilgi ve tecrübemiz ışında her ihtiyaca cevap veren kusursuz ve problemsiz sistemler yaratmak en temel görevimizdir.

Firmamız sektördeki malzeme ve sistem gelişmelerini yakından takip edip, kalitesini kanıtlamış cihaz ve malzemelerle çalışmaktayız. Müşteri beklentilerini karşılayan en uygun sistemleri projelendirip enerji ve işletme masraflarıı dikkate alarak, toplam kalite anlayışı ile hizmet etmektedir.

Hipotenüs